הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: האחים רמירז

מקום: עשן הזמן, באר שבע

מועד: 23/11/2017 שעה: 21:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

האחים רמירז

עשן הזמן, באר שבע 23/11/2017 בשעה 21:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

האחים רמירז

רבים כבר ניסו לתאר את המוזיקה שהאחים רמירז יוצרים: אמריקנה, פסיכו-פאנק, רוקאבילי כוחני... הופעותיהם שהפכו לקאלט בתל אביב וברחבי הארץ תוארו כחוויה חוץ-גופית, כ״הוכחה לשבירת החוצצים במוזיקה״, וכ״זריקת אנרגיית חיים טהורה ישירות לוריד״…

 

אחרי אלפי הופעות בארץ ובחו״ל, שני אלבומי אולפן מוערכים, ושני אלבומי קאברים (אחד לשירי אמריקנה והשני לשירי קריסמס), האחים רמירז הוציאו אלבום חדש, ״אוקטופוס יוגה״,שמסכם במידה רבה שנים רבות של יצירה משותפת. האחים השיקו את האלבום בסיבוב הופעות ברחבי הארץ, ומופיעים איתו בפסטיבלים ומועדונים בארץ ובאירופה.

 

"שלושה מוזיקאים שמצד אחד מנגנים הכי משוחרר ונונשלנטי, כאילו הם יושבים על איזו מרפסת ומג'מג'מים להנאתם, אבל באותו זמן הם מקפידים על אסתטיקה ממוקדת מאוד...הם עושים את זה בכישרון, בחיוך, בלי שום יומרה ומתוך מחויבות מבורכת לשפה הפרטית שלהם". בן שלו, הארץ

 

האלבום, שהוקלט במהלך יום אחד בלבד, מרכז בתוכו את הקשר המוזיקלי ההדוק בין שלושת הנגנים המוכשרים, ואת יכולת הכתיבה המופלאה של האח הבכור עוזי רמירז.

למרות השפה הייחודית בה האחים מתקשרים ביניהם, הם נותנים חשיבות רבה לשיתוף פעולה עם יוצרים נוספים. באלבום הנוכחי הרמירזים שיתפו פעולה עם רות דולורס וייס שמצטרפת בשירה, עם הוד מושונוב שמפליא בנגינה על קלידים, ועם אורי וינוקור (קולולוש, אסף אבידן, ועוד) שאחראי על הסאונד והמיקס של האלבום.

                                                                      הסינגל ביוטיוב

האחים רמירז בבנדקמפ

דף אמן בפייסבוק

הערות

 

* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים ממועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים
* 21:30 פתיחת דלתות

צפו בוידאו

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של פסטיבל הבלוז של תל אביב

 

תגובות