הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

מופע: ד"ר לירז מרגלית - כיצד מהנדסים התמכרויות דיגיטליות?

מקום: סינקופה-בר, חיפה

מועד: 13/08/2017 שעה: 21:15

סוג מופע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר לירז מרגלית - כיצד מהנדסים התמכרויות דיגיטליות?

סינקופה-בר, חיפה 13/08/2017 בשעה 21:15

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות המופע

 

ד"ר לירז מרגלית - כיצד מהנדסים התמכרויות דיגיטליות?

ביום ראשון, 13.8, במסגרת מפגשי Think&Drink Different, נארח בסינקופה-בר את ד"ר לירז מרגלית להרצאה העוסקת בנושא הרלוונטי לחיי היומיום של רובנו – התמכרויות דיגיטליות. 


מה קורה כשצורת קיום אורגנית שהתפתחה במשך מיליוני שנים פוגשת את המלה האחרונה בעיצוב ותכנון התמכרות?

נראה כי אנו נשלטים על ידי מנגנונים פרימטיביים במידה גבוהה משנהיה מוכנים להודות אי פעם. מנגנונים אלו נשלטים על ידי רגשות וצרכים בסיסיים כמו הצורך בשייכות, בשליטה ובסיפוק מיידי. אמנם מבחינת המוח שלנו מנגנונים אלו אפקטיביים להפליא, אך נראה כי בשילוב בין המוח והאבולוציה, אנו מפסידים בגדול. ההתפתחויות הטכנולוגיות המצליחות הגיעו לפורמולה מנצחת. הן עוצבו במיוחד להשפיע על "לולאת העונג" שלנו המושתתת על יסודות הפסיכולוגיה ההתנהגותית. הצורך לבדוק את מסך הסמארטפון, לשחק קנדי קראש או לעשות לייק בפייסבוק מופיע באותה מידה שאנו חשים רעב או צמא.

ההרצאה תאפשר הצצה למתרחש במוחו של המשתמש והבנת הגורמים הלא מודעים מאחורי ההתמכרויות הדיגיטליות שלנו, מדוע אנו לא מסוגלים להפסיק לשחק קנדי קראש, מה הופך את פייסבוק לפלטפורמה כה ממכרת, מדוע אנו לא יכולים להיפרד מהנייד לרגע וכיצד מעצבים מוצרים טכנולוגים ששולטים בבחירות שלנו.

במהלך ההרצאה, המשלבת תיאוריה ופרקטיקה, נתוודע לאופן שבו מתקבלות החלטות בעולם הוירטואלי, ובגורמים המודעים והלא מודעים המשפיעים על קבלת ההחלטות.


ד"ר לירז מרגלית, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, מתמחה בקבלת החלטות וקוגניציה, מרצה במרכז הבינתחומי בהרצליה ובכנסים בארץ ובעולם. מכונה "הפסיכולוגית של האינטרנט" (Web Psychologist) הודות לתפקידה הייחודי המוקדש לניתוח התנהגויות צרכנים, והבנת תהליכי קבלת החלטות בעולם הדיגיטלי. לירז מובילה את מחקר ההתנהגות הדיגיטלית (Online Behavior) בחברת Clicktale תוך שילוב בין עולמות הפסיכולוגיה וה-Big Data. היא בעלת טור קבוע במגזין הבינלאומי Psychology Today ובמגזין העסקי Entrepreneur. מחקריה זכו לפרס המחקר הטוב ביותר בנוירומרקטינג והמחקר הטוב ביותר בתחום התנהגות צרכנים בשנת 2016. ללירז ניסיון מחקרי ויישומי עשיר בניתוח תהליכי חשיבה והבנת צרכי הלקוח מזוית ייחודית המשלבת את חקר המוח, תהליכים קוגניטיביים ואינטראקציית אדם מכונה (Human Computer Interaction).

הערות

 

* 19:30 פתיחת דלתות // 21:15 תחילת הרצאה
* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. לאחר מכן אין ביטולים.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

הופעות נוספות של Think&Drink Different Haifa

 

תגובות