הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: שי מאסטרו

מקום: מועדון הג'אז, מצפה רמון

מועד: 02/08/2017 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

שי מאסטרו

מועדון הג'אז, מצפה רמון 02/08/2017 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

שי מאסטרו

השקת האלבום "The Stone Skipper"

"האזנה לשי מאסטרו היא כמו התעוררות לעולם חדש: עולם של פליאה, התרגשות, יופי וחוסר ודאות. קולות של תככים, הבעות של שמחה, התכנסות המחשבה, אינטנסיביות ועוצמה, כולם באים לידי ביטוי במהלך המופע, בו פותח שי צוהר אל עולמו דרך ידיו המפיקות מקלידי הפסנתר צלילים אינסופיים... הסיפורים כולם מרתקים, מסתוריים ומדהימים בדרכם"

Dan Bilawsky, AllAboutJazz.com

שי מאסטרו הוא אמן רגשות, יוצר של אווירה ופסל של צלילים. הפסנתרן לא רק מנגן מוּסִיקָה; הוא יוצר עולם שכולו שלו באופן מובהק ואינטימי.כפסנתרן ומלחין מאסטרו רודף אחרי ביטויי יופי כל חייו, מחפש ללכוד רגעים משמעותיים וניואנסים עדינים, ומהווה אותם ביצירתו.

באלבומו האחרון מאסטרו עולה שלב. לוקח זמן, מפחד פחות, נועז יותר, ומאפשר למוסיקה להיות ייצוג של מי שהוא, לטוב ולרע.

מאסטרו מספר: "מה שקורה לי בדרכי כמוסיקאי בשנים האחרונות הוא בעצם שינוי תפיסתי ושחרור מידיעה קדומה. הבנה שמה שאני רוצה לעשות היום (וגם לשמוע ממוסיקאים אחרים) הוא להביע את מי שאני, מי שאנחנו כבני אנוש. עצם היותנו בני אדם זה דבר מורכב, בלשון המעטה, ויש הרבה צדדים לאישיות שלנו, לא כולם יפים, אז מוזיקה יכולה וצריכה להכיל הכל, יופי, כיעור, אהבה, אלימות, הכל. כך שהאלבום החדש הוא נקודת זמן בנו, בחיינו. כניסה למסע אחר, האלבום הזה הוא הרבה יותר גולמי וישיר מכל מה שעשיתי עד כה".

כשהיה רק ​​בן 19, החל שי מאסטרו להקליט ולנגן עם נגן הבס אבישי כהן, כשהוא מופיע בשלושה מאלבומיו. מאסטרו עבר לניו-יורק ב -2010, שם הקים את הרכב הטריו המנגן את יצירותיו שלו, עם הבסיסט הפרואני חורחה רודר והמתופף הישראלי זיו רביץ. אלבום הבכורה של ההרכב התקבל בברכה רבה ברחבי העולם והביא עימו סיבובי הופעות רבים בארה"ב, קנדה ואירופה, בפסטיבלי הג'אז ובבמות היוקרתיות ביותר בעולם. מאסטרו מתגורר כיום בברוקלין, וכשהוא לא מוביל את השלישייה שלו, ניתן למצוא אותו מנגן עם אמנים בינלאומיים נוספים כמו תיאו בלקמן, דוני מק'סלין, ג'ון פטיטוצ'י, מארק גו'ליאנה, אבישי כהן (חצוצרה), ענת כהן, חורחה רוסי, ארי הוינג, מיירון וולדן, גלעד הקסלמן, ג'ונתן בלייק, קלרנס פן ועוד רבים.

אלבומו השלישי של שי ישוחרר באוגוסט הקרוב, והוא יגיע לישראל להופעות סולו ספורות החושפות את יצירותיו.

הערות

 

* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים ממועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של חן שילת

 

תגובות