הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: יוסי צברי (פואטרי סלאם) – "סטנדאפ קווירי חושני"

מקום: הצוללת הצהובה, ירושלים

מועד: 28/04/2017 שעה: 22:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

יוסי צברי (פואטרי סלאם) – "סטנדאפ קווירי חושני"

הצוללת הצהובה, ירושלים 28/04/2017 בשעה 22:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

יוסי צברי (פואטרי סלאם) – "סטנדאפ קווירי חושני"

יוסי צברי הוא שחקן בתיאטרון הקאמרי, במאי בתיאטרון הספרייה ובבית צבי - ביה"ס הגבוה לאמנויות הבמה, רקדן ומורה לסטפס, סטנדאפיסט, פמיניסט, חצי הומניסט, שלושת רבעי טבעוניסט, שמדבר בח' וע' ו... אה, כן - הוא גם הומו. הוא כנראה הדמות הכי צבעונית ומאתגרת שתמצאו פה בזמן הקרוב.


בשנים האחרונות מחריף המתח בין קבוצות בחברה הישראלית, האלימות נגד נשים ונגד מיעוטים גואה, והקיטוב נמצא במגמת עלייה.
בניגוד לרוב מופעי הסטנדאפ והבידור כיום, העוסקים בעיקר במערכות יחסים בין גברים לנשים או בפיצ'בקעס היומיומיים ושאר הירקות שמהם מורכבים החיים, המופע "סטנדאפ קווירי חושני" נולד מתוך רצון לגעת בנושאים חברתיים ופוליטיים, ומתוך הצורך לפרק את הסטראוטיפים הסובבים את המושגים 'מזרחי-אשכנזי', 'שמאלני-ימני', 'הומו-סטרייט' או 'גברי-נשי'.


צברי מספר על איך זה לגדול כילד תימני משכונת שערייה החולם על ברודווי, בצל אימו הדעתנית. מדבר על פמיניזם והדרת נשים, ונוגע בנקודות משותפות בין מיעוטים, שהרי כולנו משתייכים למיעוט כזה או אחר. הוא מדבר על סקס ואינטימיות באופן חשוף אך מעודן ומסקרן ואף נוגע בשאלה המעסיקה רבים 'איך הומואים עושים את זה?'
הוא תוקף את הנושאים האלה בצורה ישירה ולא מתחנחנת וגורם לקהל שבא להופעה לצאת עם שאלות ועם ערך מוסף ולא רק עם חיוך על השפתיים.


מעבר לקטעי סטנדאפ "מסורתיים" הוא מספר על הפולקלור התימני תוך כדי שירה תימנית אבל במקום לתופף על פח, הוא "מתופף" בריקוד סטפס. בנוסף, בחלק מהמופע, משתמש בפורמט של שירה מדוברת (spoken word) מצחיקה וביקורתית, אבל בעיקר מעוררת מחשבה.
"סטנדאפ קווירי חושני" הוא מופע אינטליגנטי, שובר מוסכמות, מצחיק וחצוף שבו צברי לא מפחד לדבר על כל מה שאחרים מנסים לטאטא מתחת לשטיח; גזענות, שוביניזם, פוליטיקה והומופוביה וגם מציע נקודת מבט חדשה והומוריסטית.
מופע אינטילגנטי ושובר סטריאוטיפים, מצחיק ובוטה, מעורר חושים ומעורר מחשבה.

הערות

 

* 21:00 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע
* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום המופע, לאחר מכן אין ביטולים

* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של יוסי צברי

 

תגובות