הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר חגי אלקיים שלם ואורן ברנשטיין אסור להשוות – פרק פודקאסט לייב

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 07/12/2022 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר חגי אלקיים שלם ואורן ברנשטיין אסור להשוות – פרק פודקאסט לייב

טוקהאוס, תל אביב-יפו 07/12/2022 בשעה 20:30

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

ד"ר חגי אלקיים שלם ואורן ברנשטיין אסור להשוות – פרק פודקאסט לייב

לשנות הרגלים זה כמו לשוט נגד הרוח - חשיבה מרובת מודלים בחיי היום יום

כולנו רוצים לשנות את ההרגלים שלנו: להתחיל לעשות יותר ספורט, לאכול יותר בריא, להיות יותר טובים בלשמור על קשר, או לשפר את האופן שבו אנחנו מתנהלים בפגישות עבודה. אבל נורא קשה לשנות את ההרגלים שלנו כשאנחנו משתמשים באותה תפיסת עולם שבגללה התרגלנו אליהם. כאן מגיעה לעזרתנו חשיבה מרובת מודלים: גישה פסיכולוגית להתמודדות עם אתגרים, שמתבססת על היכולת שלנו להסתכל על בעיות מוכרות בחיים בעיניים חדשות.

במסגרת הפודקאסט "אסור להשוות", אנחנו עוזרים למאזינים להתמודד עם בעיות יומיומיות באמצעות מודלים חדשים ומפתיעים: למה כדי לנקות את הבית כדאי להבין איך הכחידו את האבעבועות השחורות, מה אפשר ללמוד ממהפכות מדעיות על החלפת קריירה, ולמה לשמור על שגרה עם תינוק חדש זה כמו לשגר טיל לחלל. כי כמו שאמר אלברט איינשטיין: "אי אפשר לפתור בעיה באותה רמת החשיבה שבה היא נוצרה", ולכן אנחנו מוצאים פתרונות יצירתיים לבעיות רגילות מתחומי מחשבה רבים ומגוונים.

במסגרת האירוע, נציג מספר דרכים שונות להסתכל על האתגר היומיומי של שינוי הרגלים, החל מהמבנה של סירות מפרש ועד לפופוליזם של פוליטיקאים, וגם נזמין את הקהל לשאול אותנו שאלות חדשות בזמן אמת ולקבל תשובות מפתיעות.

על המרצים: חגי אלקיים שלם הוא ד"ר לפסיכולוגיה פוליטית ויועץ לעיצוב התנהגות בהקשרים פוליטיים, ארגוניים ועסקיים. אורן ברנשטיין הוא מהנדס תוכנה עם התמחות בתחום עיבוד שפה טבעית ולמידת מכונה בחברת טכנולוגיה מובילה. ביחד הם מנחים את הפודקאסט "אסור להשוות", שעוסק בחשיבה מרובת מודלים.

הערות

 

• הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים ולא ניתן לשמור מקומות. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה. אנשים מצטרפים לשולחנות עם אחרים. מי שמגיעים בחבורה ומעוניינים לשבת ביחד נא להגיע שעה לפני תחילת האירוע.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני שעת מועד תחילת האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. בהודעה על ביטול של פחות מ 48 שעות מכל סיבה שהיא, אין אפשרות לקבל החזר כספי.
במקרה ונאלצתם לבטל לאחר 48 שעות לפני האירוע ניתן להודיע במייל על ביטול, עד שעתיים לפני מועד פתיחת דלתות . יש לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, על בסיס מקום פנוי. ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לרוב האירועים אך לא לכולם! במידה והכרטיסים החלופיים יהיו יקרים יותר יש להשלים את ההפרש בקופה בכניסה. במידה והעלות נמוכה יותר – אין החזר כספי.

*כרטיסי לצפייה מרחוק באמצעות הזום - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק לשידור הישיר של הרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. למחרת תישלח אליכם הקלטה של ההרצאה שתהיה זמינה עבורכם למשך 3 ימים.

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה מכל סוג שהוא.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה. תפריט המסעדה מופיע באתר

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

v מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
  • המתחם מציע שירותים נגישים

  • במתחם ישנם 60 מקומות נגישים

  • ניתן להכניס למתחם חיית שירות

  • המתחם אינו מצוייד במערכת עזר ייעודית לכבדי שמיעה

  • ליצירת קשר לצורך קבלת אמצעי עזר:

    ישנה רמפה לכניסה לדק רמפה ומעקה חיצוני לבמת הדוברים ולבר

  • פרטי אחראי נגישות:

    איילת הראל: 03-5545500 ימים א'-ה' בין השעות 8:30-23:00

 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00