הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: עדינה אבן זהר - תהיי עצמך - מופע

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 27/07/2022 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

עדינה אבן זהר - תהיי עצמך - מופע

טוקהאוס, תל אביב-יפו 27/07/2022 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

85 ₪

מחיר באתר החל מ-

75 ₪

 
 

עדינה אבן זהר - תהיי עצמך - מופע

 

"באמצע החיים, עובדת סוציאלית עוברת מטיפול באחר לטיפול בעצמי.באמצע החיים אנו עדיין עסוקים בלרצות אחרים ולשחק את התפקיד שבחרנו לפני שנים רבות. פתאום אירוע מטלטל מוביל שינוי.  באמצע החיים אני רוצה להיות זמרת.בדרך הרבה דמעות וחששות, הרבה שירים,ורגעים נפלאים עם קהל מרגש בישראל ובניו יורק. עם מוזיקאים נפלאים ומנהל אמנותי אחד ומיוחד, לואי להב."

בואו לשמוע את השירים ואת הסיפור המרגש של עדינה אבן זהר.

שירים נפלאים מתוך 4 אלבומים של חומרים מקוריים וגם קאברים. סטנדרטים של ג'אז מהאלבום הראשון בעיבודיו של עדי רנרט, שירים מקוריים בהפקה לונדונית, של יועד נבו, נינה סמית ואיילה אשרוב, וביצועים מלודיים מצמררים ללהיטי כאב של המתאבדים ברוק האמריקאי – כריס קורנל, צ'סטר בנינגטון (לינקין פארק), וקורט קוביין. 

עדינה ממגנטת את הקהל ומציעה לשירים פרשנות אישית מתוך מבט עוצמתי על החיים, לצד תובנות על עצמנו. בין השירים משתפת עדינה ברגעי חיים, חלקם מאתגרים, לעיתים חייכניים, רגעים של תקווה, תסכול, והגשמה.

בדרכה המיוחדת, מעניקה חוויה מרגשת ומסעירה באמצעות השירה הנפלאה, השירים המעולים וסיפור החיים המרתק שהיא חושפת בפני הקהל.

ניהול אמנותי: לואי להב

ניהול מוזיקלי ופסנתר: גיורא ליננברג

צ׳לו: הילה אפשטיין

כלי נשיפה: עופר פלד

ניהול אמן: אשר ביטנסקי

הערות

 

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.


• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00