הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר ליאת יקיר וד"ר קרן בן יצחק -להפוך את החרדה לחברה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 01/06/2022 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר ליאת יקיר וד"ר קרן בן יצחק -להפוך את החרדה לחברה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 01/06/2022 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

ד"ר ליאת יקיר וד"ר קרן בן יצחק -להפוך את החרדה לחברה

חרדה היא אחת התחלואות המאתגרות של המאה ה 21 בכלל ושל השנים האחרונות בפרט. האם מדובר בגזרת גורל? במפלצת שניתן להביס? או שניתן לחיות ולנרמל אותה? ערב של שתי הרצאות בנושא חרדה וסטרס.

ד"ר ליאת יקיר - למה לזברות אין אולקוס ? סטרס, אושר והמוח

בעידן של שינויים מהירים ואתגרים מרובים, בבית ובעבודה, מערכת הסטרס והלחץ שלנו, אחת המערכות השמורות ביותר באבולוציה, פועלת ללא הפסקה. מה קורה לנו במוח ובגוף כשאנחנו בלחץ ? מהם גורמי הסטרס ? מדוע אנשים שונים מגיבים לסטרס אחרת? האם יש הבדל בין נשים לגברים בכל הנוגע לסטרס ?

במהלך ההרצאה נעמיק במחקר הסטרס והאושר ונקבל כלים מעשיים מהזברות כיצד לנהל את הסטרס בחיינו, כיצד לייצר חוסן אישי ומשפחתי ולהגביר את האושר בחיינו.

ד"ר יקיר - ביולוגית, מרצה וחוקרת את הביולוגיה של הרגשות וההתנהגות האנושית. בעלת תואר מסטר, דוקטורט ופוסט-דוקטורט בגנטיקה ובחקר הורמונים מטעם מכון ויצמן למדע.   השתתפה בפאנל המומחים של תכנית השידוכים 'חתונה ממבט ראשון' בערוץ 22.

ד"ר קרן בן יצחק – חרדה היא סימן לחיים

חרדה מוגדרת כחוויית פחד, בהלה ואף אימה המופנית כביכול כלפי ה"כלום". למעשה בחרדה טמונות תובנות רבות לגבי טבע המציאות, תובנות המוענקות לנו- בני האדם ע"י המוח האנושי. כיצד ניתן לפגוש בחרדה? ללמוד לשהות בה? ובעיקר לנרמל אותה?

נקודות חשובות מחדר הטיפול - על כל אלו ועוד בערב רגוע במיוחד..

ד"ר קרן בן יצחק, פסיכותרפיסטית, בוגרת המרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן, מחזיקה ב PHD-במדעי המוח ובתואר שני בפסיכולוגיה ניסויית מחקרית.ד"ר בן יצחק מפתחת ומעבירה קורסים, והרצאות במסגרות שונות ביניהם האוניברסיטה העברית, מכון מופ"ת, האוניברסיטה הפתוחה, הקתדרה ועוד

הערות

 

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00