הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ' דדי מאירי–על המחקרים במעבדה של ד"ר לקנאביס

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 07/06/2022 שעה: 21:00

סוג אירוע: אטרקציה

פרופ' דדי מאירי–על המחקרים במעבדה של ד"ר לקנאביס

טוקהאוס, תל אביב-יפו 07/06/2022 בשעה 21:00

סוג אירוע

אטרקציה

מחיר בקופות

60 ₪

כרטיס להרצאה של פרופ' דדי מאירי

60 ₪

 
 

פרופ' דדי מאירי–על המחקרים במעבדה של ד"ר לקנאביס

מעבדת חקר הסרטן והקנאביס של פרופ’ דדי מאירי כבר הפכו לשם דבר עולמי בתחום הקנאביס הרפואי – פרופ’ מאירי הוא אחד האנשים היחידים בעולם שיודע לזהות זני קנאביס רפואי ואת שיעורם בצמח, ומחקריו על שימוש בקנאביס להשמדת תאים סרטניים הפכו לשיחת היום בעולם הרפואי.

הצצה מיוחדת למפעל חייו של אחד הפרופסורים המובילים בעולם בתחום הקנאביס, שהופך את מדינת ישראל למעצמת קנאביס רפואי עולמית. מה הם זני הקנאביס והשפעותיהם הרפואיות? איך באמצעות "ביג דאטה" מתאימים את סוג הקנאביס הרפואי בו הם משתמשים לצרכיהם ובכך מגדילים בצורה משמעותית את סיכוייו של הצמח להשפיע עליהם ולעזור להם במצב הבריאותי הקשה בו הם נמצאים.

 

חלק שלישי בסדרת של 3 הרצאות על צמח הקנאביס, שמלווה את האנושות כבר אלפי שנים וממקד תשומת לב רבה בשנים האחרונות בתחום ההנאה, הרפואה והחוק. הסדרה תסקור את הנושא באופן מקיף - בהיבטים פסיכולוגים, ביולוגים, יחס החברה והמשפט לצריכת הצמח ובהתפתחויות המחקריות הכי עדכניות.

ניתן לרכוש גם הקלטות של 2 המפגשים שהתקיימו וכרטיס להרצאה של פרופ מאירי בחי או בהקלטה במחיר של 100 שח בלבד 

הערות

 

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00