הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ אהרון בן זאב - אהבה למרחקים ארוכים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 01/03/2022 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פרופ אהרון בן זאב - אהבה למרחקים ארוכים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 01/03/2022 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

75 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

פרופ אהרון בן זאב - אהבה למרחקים ארוכים

פרופ' אהרון בן זאב, שנחשב לאחד החוקרים המובילים בעולם בחקר הרגשות ובחקר האהבה הרומנטית מתארח בטוקהאוס לראשונה.

מחקרים פסיכולוגיים מראים שעם הזמן התשוקה בזוגיות דועכת, אך ישנם זוגות שנשארים מאוהבים לעד.

מה סוד קסם הצעידה הרומנטית למרחקים ארוכים?

תוך שימוש בניתוח פילוסופי קפדני ובהיר המשולב בסגנון הומוריסטי ובהתייחסות לחיי יום יום יטען פרופ בן זאב כי הדעה המקובלת היא שאהבה היא שקלול בין שתי חלופות: או שננסוק לזמן קצר לפסגות תשוקה גבוהות, או שנזכה בשביעות רצון משמעותית לזמן ארוך.

תשוקה מינית מתחזקת בעקבות שינויים וחידושים, ודועכת בעקבות היכרות. לעומת זאת, אהבה אמיתית מעמיקה ככל שההיכרות גוברת.למרות הציניות השוררת לאחרונה, אהבה רומנטית יכולה לנסוק על כנפי העומק. כדי להשיג אהבה שכזו, אין צורך למצוא את האדם המוצלח בעולם – דרוש רק בן זוג המתאים לנו.

אהרון בן-זאב הוא פרופסור לפילוסופיה, והיה רקטור ונשיא אוניברסיטת חיפה. הוא הנשיא המייסד של האגודה הפילוסופית האירופאית לחקר הרגשות.

לפרופסור בן-זאב יש בלוג על אהבה במגזין האינטרנטי Psychology Today שבו יש למעלה מחצי מיליון כניסות בשלושה חודשים. פרופסור בן-זאב, הנחשב למרצה פופולרי ביותר, מוזמן לראיונות רבים בתקשורת (טלוויזיה, רדיו ועיתונות) בארץ ובעולם. היה מומחה בעונה הראשונה של אהבה ממבט ראשון.

הערות

 

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 //

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות