הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: יהודית ודוד כץ - להיות אמיתי

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 29/12/2021 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

יהודית ודוד כץ - להיות אמיתי

טוקהאוס, תל אביב-יפו 29/12/2021 בשעה 20:30

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

63 ₪

כרטיס לצפייה מרחוק באמצעות הזום

63 ₪

 
 

יהודית ודוד כץ - להיות אמיתי

שימו לב - נותרו רק כרטיסים לצפייה מרחוק באמצעות הזום - אין יותר כרטיסים למקום 

מה יקרה אם יום אחד תהיה/ תהיי ״את/ה״ באמת? אם במקום לצנזר את עצמך, תגידי איך את מרגישה? אם תאמר את דעתך, גם כשהיא לא פופולארית?

להיות אותנטי, להיות אמיתי, זה להסכים להיפרד מהרשות המצנזרת, מהניהול המתמיד של הרושם שלנו. זה לשחרר את השליטה על מה הם יחשבו, כדי להסכים להיות… אני.

כל אחד רוצה חברים קרובים. להרגיש אהוב, לאהוב באמת. בשיחה פתוחה ואוהבת בין אח ואחות, דוד כץ ויהודית כץ ידברו על אותנטית כמפתח לקשרים משמעותיים. למה כדאי לחתור לאותנטיות למרות הסיכון שבהחלטה? מה עושים עם ״לא נעים לי״? מה יקרה כשנתחיל לחשוף את עצמנו יותר? אם נפסיק ללכת סחור-סחור ? ואיך אנשים לא אותנטיים משפיעים עלינו?

בערב מיוחד נשזור סיפורים אישיים, מחקרים, כלים פרקטיים ועקרונות שיעזרו לכם להיות — אתם.

 

יהודית כץ היא יועצת, סופרת ומרצה המתמחה בתחום הפסיכולוגיה החיובית ופסיכולוגיה פרקטית מבוססת מחקר. יהודית היא מנחת הפודקאסט ״חושבים טוב״, ומחברת הספר רב המכר: ״חושבים טוב - להעז לחיות את החיים המתאימים לך״. 
במקור הגיעה מתחום הפסיכוביולוגיה, מדעי המוח ומחקר קליני כשהיא שמה לעצמה למטרה להנגיש את היישום של מחקר אקדמי מבוסס ופרקטי לחיים חסינים וטובים יותר.

דוד כץ, יזם ובעלים של חברת Mixtiles, הנחה יחד עם איתן לויט את הפודקאסט המצליח ״השבוע״ על סטארטאפים בעברית.

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק. בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות