הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: משחק הדיונון - דרום קוריאה כדימוי של הצלחה וכישלון

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 09/12/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

משחק הדיונון - דרום קוריאה כדימוי של הצלחה וכישלון

טוקהאוס, תל אביב-יפו 09/12/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

משחק הדיונון - דרום קוריאה כדימוי של הצלחה וכישלון

 

2 הרצאות על הסדרה הקוריאנית "משחק הדיונון" מבית נטפליקס שנהפכה ללהיט ושברה שיאי צפייה בכל העולם. ההרצאות תהינה נטולות ספוילרים ומתאימות גם למי שכבר ראו את הסדרה וגם למי שעדיין לא ומחפשים כלים לרובד נוסף של הנאה.

 

ד"ר פבלו אוטין - משחק הדיונון: למה הדרום קוריאניים אלימים?

למרות שהסדרה כבשה אוכלוסיות מגוונות, "משחק הדיונון" למעשה עוסקת בכמה מהנושאים הטראומטיים והמהותיים של החברה הדרום קוריאנית בת זמננו באופן ביקורתי. כדי להבין לעומק את התכנים החברתיים והפילוסופיים שהסדרה עוסקת בהם, ננתח את הסדרה דרך ההקשר החברתי הקוריאני הרחב, נראה כיצד מסורות תרבותיות קוריאניות מתפרקות ומתבטאות בסדרה וננסה להבין למה הקיצוניות והאלימות כל כך נחוצות כדי להעביר את העמדה המוסרית שהסדרה מנסה לטוות. קוריאה היא סיפור הצלחה מבחינה כלכלית, חברתית, תרבותית וטכנולוגית, אבל הסדרה שואלת למעשה – מהו המחיר של ההצלחה הזאת?

 

ד"ר פבלו אוטין הוא חוקר קולנוע וסופר, מומחה לקולנוע דרום קוריאני, מרצה ופרסם מספר מאמרים אקדמאים משפיעים בתחום. אוטין כתב את הספרים: "שיעורים בקולנוע: שיחות עם יוצרות ויוצרים ישראלים" (2016, הוצאת אסיה), "רקווים לשלום: הסכסוך הישראלי-פלסטיני בקולנוע הישראלי" (2017, הוצאת ספרא), "קרחונים בארץ החמסינים - הקולנוע הישראלי החדש" (2008, רסלינג) וערך את "רואים שקוף: במאים ואנשי קולנוע על סרטי איתן גרין" (2008, אוניברסיטת תל-אביב). ביים מספר סרטים קצרים שהוקרנו במגוון פסטיבלי קולנוע בארץ ובעולם. והוא גם יצר את סדרת הרשת "שיעורים בקולנוע". כיהן כיו"ר פורום מבקרי הקולנוע בישראל.

 

ד"ר אלון לבקוביץ - קוריאה מחפשת דימוי מנצח – האם משחקי הדיונון וסמסונג עוזרים לדימוי?

קוריאה מנסה במשך שנים רבות, לבדל את עצמה ממדינות. במיוחד, היא מנסה לנסות לנתק את הקשר לקוריאה הצפונית, אשר זוכה לרוב לדימויים שליליים בהקשר של טילים, נשק גרעיני ומשפחת קים. בהרצאה נדון במסע שעורכת קוריאה הדרומית במטרה למתג את עצמה כמדינה מסורתית מצד אחד, וכמדינה מאוד מודרנית מצד שני. איך קוריאה משתמשת במדיה התקשורתית וכוכביה, על מנת לסייע במיתוגה. האם הפרזיטים ומשחקי הדיונון מסיעים למתג את קוריאה? או שאולי BTS עושים עבודה טובה יותר.

ד"ר אלון לבקוביץ הוא מרצה בכיר וראש החוג למדעי החברה והאזרחות במכללת בית ברל, ומרצה באוניברסיטת בר-אילן. אלון חוקר ומרצה על הפוליטיקה הקוריאנית ויחסי שתי הקוריאות עם המזרח התיכון.

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק. בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00