הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: שלמה בראבא - מופע יחיד

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 06/11/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

שלמה בראבא - מופע יחיד

טוקהאוס, תל אביב-יפו 06/11/2021 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

שלמה בראבא - מופע יחיד

"אתמול בבוקר קיבלתי שני מכתבים: אחד מטיפת חלב,  להורה הצעיר - בנושא גמילת הילד מחיתולים, והשני, מביטוח לאומי - יעוץ לקשיש בנושא צוואות וירושות. איך זה קרה שהחברים שלי מזהו זה עוברים לדיור מוגן ואני דורך על צעצועים בלילה?"

 

השחקן והקומיקאי שלמה בראבא פעם ראשונה בקריירה לבד על במה. בראבא מגלה את כל הסודות, חושף באומץ מה באמת קרה לו בשבעים שנים האחרונות.

 

מתוך הביקורות:
* מי צריך את סיינפלד כשיש לנו את בראבא? (ניר סלונים, מאקו)
* שלמה בראבא, השייך לאותו זן של שחקנים שהצופה חש שבעוד רגע "ימריא" על כנפי הטירוף הבימתי, עורך לעצמו סוג של "חיים שכאלה", וזה מצחיק, נוגע ללב ונותן הרגשה ש"החיים שלו טובים", גם אם לא פשוטים (מיכאל הנדלזלץ, הארץ)
* "זה לא רק הבטן שמתפקעת מצחוק, זה בעיקר הלב שיוצא אליו ואלינו (יואב בירנברג, ידיעות אחרונות)
* הרבה יותר מיאצק: מופע היחיד של שלמה בראבא חושף אדם מורכב שלא הכרנו... מופע היחיד הראשון שלו משלב אופטימיות ועצב, טירוף, שמחת חיים ובעיקר חוויות שכל צופה יתחבר אליהן (דוד רוזנטל וואלה)
* פנומנה, תופעה חד פעמית....וירטואוז וחודר ללב... (מרב יודילוביץ'ynet)

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק ירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות