הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: בלה ברדה ברקת - אם רק הייתי קונה דירה לפני חמש שנים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 19/10/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

בלה ברדה ברקת - אם רק הייתי קונה דירה לפני חמש שנים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 19/10/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

מחיר באתר החל מ-

48 ₪

 
 

בלה ברדה ברקת - אם רק הייתי קונה דירה לפני חמש שנים

עושה רושם שכולם קונים או מוכרים נדל"ן והרשתות החברתיות מוצפות בשלל הצעות – החל מדירה בברלין, לופט בלונדון, מחסן לוגיסטי ביוקנעם וקרקע חקלאית, דקה לפני הפשרה, באשדוד.  מחירי הנדל״ן שעלו בעשר השנים האחרונות בעשרות אחוזים וב8% מתחילת השנה הנוכחית, מעשירה את כיסם של אלו שכבר השקיעו בנדל"ן ומרחיקה את אלו שעוד לא.

חלק מהאנשים עדיין מאמינים שישנה בועת נדל״ן וממש עוד מעט, אחרי החגים, אחרי הבחירות, אחרי התוכנית הממשלתית החדשה, ממש בעוד רגע, המחירים יקרסו והם יוכלו לקנות את דירת חלומותיהם.

האם המחירים ימשיכו לעלות או שאנחנו רגע לפני פיצוץ ״בועת הנדל״ן הישראלי״? היכן כדאי להשקיע בארץ או בחו"ל? האם בנדל"ן פרטי או מסחרי? האם בערים או דווקא באזורים כפריים? מאילו מלכודות מומלץ להיזהר ואיך לעזאזל בוחרים נכון?

 

בהרצאה תנתח עו"ד ברדה ברקת את השפעות הקורונה על הנדל"ן, תוך התייחסות למשבר האקלים, סיום הקדנציה של אנגלה מרקל וההשתלטות המחודשת של הטאליבן על אפגניסטן וכמובן פערי הדורות שמוכיחים כל פעם מחדש כמה הצרכים שלנו כאינדיבידואלים וכחברה מקבלים פוקוס שונה.

בלה ברדה ברקת, עו"ד היא חברה הנהלת הפורום הישראלי לעירוניות, יזמית נדל"ן ומומחית להשקעות נדל"ן למגורים. ברקת בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים וכלכלה בתוכנית האירופאית ארסמוס.

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק ירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס [email protected] ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00