הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: הסיפור‭ ‬של‭ ‬הכסף‭ ‬וההשקעות (סדרת מפגשים)

מקום: ליאו בלומס, תל אביב-יפו

מועד: 03/10/2021 שעה: 20:00

סוג אירוע: אטרקציה

הסיפור‭ ‬של‭ ‬הכסף‭ ‬וההשקעות (סדרת מפגשים)

ליאו בלומס, תל אביב-יפו 03/10/2021 בשעה 20:00

סוג אירוע

אטרקציה

מחיר בקופות

590 ₪

מחיר באתר החל מ-

590 ₪

 
 

אודות האירוע

 

הסיפור‭ ‬של‭ ‬הכסף‭ ‬וההשקעות (סדרת מפגשים)

סדנת הכלכלה המקיפה של Think&Drink Different
עם גדולי המומחים בישראל

מקום: ליאו בלומס, ראול ולנברג 24 תל אביב.

3.10.21 | 20:00 | אבי שטרן: מבוא לשוק ההון (חלק א')
במאתיים שנים האחרונות שוק ההון הוא הכוח המניע מאחורי הכלכלה הגלובלית. מאחורי כל מוצר שאתם קונים יש צינורות מסועפים של ערוצי מימון שעוברים דרך המערכת הפיננסית. אם אתם רוצים להבין את המציאות סביבכם, חשוב לצלול לתוך עולם המושגים והרעיונות של שוק ההון. ההרצאה הזו באה לעשות לכם סדר...

 

10.10.21 | 20:00 | אבי שטרן: מבוא לשוק ההון (חלק ב')
הכלכלה נעה בגלים, כל כמה שנים יש משבר כלכלי שזוכה לסיקור נרחב בכותרות. משבר כלכלי יכול למוטט עסקים ואף מדינות. ההתאוששות שלאחריו יוצרת מתעשרים חדשים. למה זה קורה? מי יוצר את הגלים?  בהרצאה הזו אנחנו נחבר את כל החתיכות של הפאזל, ונקשור בין האירועים בשוק המניות ובכלכלה בשני העשורים האחרונים.הכלכלה נעה בגלים, כל כמה שנים יש משבר כלכלי שזוכה לסיקור נרחב בכותרות. משבר כלכלי יכול למוטט עסקים ואף מדינות. ההתאוששות שלאחריו יוצרת מתעשרים חדשים. למה זה קורה? מי יוצר את הגלים?  בהרצאה הזו אנחנו נחבר את כל החתיכות של הפאזל, ונקשור בין האירועים בשוק המניות ובכלכלה בשני העשורים האחרונים.

 

17.10.21 | 20:00 | פרופ' עומר מואב: מה זה בעצם כסף? על כסף בכלכלות מודרניות
איך נוצר כסף על ידי הבנק המרכזי ועל ידי הבנקים המסחריים ומה הם הגורמים המשפיעים על הביקוש לכסף;כיצד שולט הבנק המרכזי על כמות הכסף בכלכלה ועל האינפלציה, מה השפעתו על הריבית, מה הקשר בין הריבית הנומינלית והריבית הריאלית, האם הבנקים המסחריים מייצרים בלחיצת מקש, יש מאיין, את הכסף אותו הם מלווים לציבור?

 

24.10.21 | 20:00 | ד"ר אריק שרמן: כסף ואושר
מה כלכלנים יודעים על הגורמים לאושר ומשמעות בחיים? מה ההבדל בין אושר אמיתי לבין אושר סינטטי? האם אנו יכולים לייצר אושר? האם בשלה העת לעבור למדוד אושר לאומי במקום תוצר לאומי?המחקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית הוכיח כי אנו יצורים לא רציונליים. אנו מושפעים מהסביבה, מהטיות התנהגותיות וממגוון המניפולציות שסביבנו, במודע או לא במודע. לא תמיד אנו מבינים את התוצאותשל החלטותינו ואיך אנו יכולים לשפר את מצבנו. בהרצאה זו

ד"ר אריק שרמן, חוקר בתחום כלכלת אושר. מרצה במחלקה לכלכלה וחשבונאות במרכז האקדמי רופין, יעשה לכם סדר

 

31.10.21 | 20:00 | ד"ר הילה דותן: כסף ומשא ומתן (חלק א')
בהרצאה זו ד"ר דותן תסקור גישות שונות למשא ומתן ותתמקד בגישה שמטרתה מיקסום מחיר במשא ומתן, ההרצאה תתמקד בשלושת השלבים במשא ומתן: הכנה, הערכה והמשא ומתן עצמו, ותתן כלים מעשיים כיצד להערך לסוגים שונים של משא ומתן.

 

7.11.21 | 20:00 | ד"ר הילה דותן: כסף ומשא ומתן (חלק ב')
בהרצאה זו ד"ר דותן תלמד כיצד ניתן לנהל משא ומתן מוצלח, שלא רק ימקסם את האינטרסים של המעורבים, אלא יצליח לבנות מערכת יחסים טובה וארוכת טווח בין כל המעורבים. ההרצאה תכלול תרגול מעשי ודוגמאות מהעולם העסקי.


14.11.21 | 20:00 | לוני עוז: נדל"ן ומשכנתא: המדריך המעשי
רובנו חולמים על דירה משלנו - כדי להגשים את החלום נצטרך כנראה לקחת משכנתא. אילו דברים חובה עליכם לדעת ומאילו טעויות יש להימנע בכל מחיר.
הפילוסוף האנגלי, פרנסיס בייקון, הגה את האמרה הידועה "ידע זה כח"! במקרה הזה: ידע הוא גם כסף, הרבה כסף...

 

21.11.21 | 20:00 | הדס פוקס: על כסף ומגדר
מאז ומתמיד קיימים פערים מגדריים בשוק העבודה. בשנים האחרונות פערי התעסוקה בין נשים לגברים הצטמצמו בצורה ניכרת, אבל פערי השכר נשארו גבוהים. למה קיים פער שכר מגדרי, כמה ממנו מוסבר ומה ההשפעה של בחירות תעסוקתיות שונות מצד אחד, ושל הריון ולידה מהצד השני? בהרצאה נדבר על הפערים המגדריים שקיימים לאורך כל מסלול החיים, מילדות ועד גיל פרישה, ועל הסיבות בגללם גברים מרוויחים יותר.

 

28.11.21 | 20:00 | בן סמוחה: ביטקוין: הכירו את הכלכלה החדשה
בהרצאה נלמד מהו ביטקוין, מדוע נוצר מלכתחילה וכיצד הוא עובד. מהי טכנולוגיית הבלוקצ'יין ואיך היא צפויה להשפיע על חיינו (ועושה זאת כבר כיום). מדוע נוצרו מטבעות דיגיטליים נוספים, וכיצד נראה האקו-סיסטם.

 

5.12.21 | 20:00 | רוני גרון: משברים כלכליים ואיך יוצאים מהם
מאז שהפכה הכלכלה העולמית למודרנית וגלובלית היא הפכה פגיעה לסוג חדש של משברים, כאלו שלא נגרמו על ידי בצורת או סופה אלא על ידי התנהגות כלכלית. ההבנה מה גורם לאותם המשברים ומה הדרך למנוע ולצאת ממשבר שכזה היא תחום מחקר פורה במאות השנים האחרונות שמאפשר לנו היום להתמודד טוב יותר עם משברים אך גם מעורר מחלוקות רבות

מדיניות ביטולים:
1. הרצאות בודדות: ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד ההרצאה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.
2. סדרות וקורסים (שני מפגשים ויותר): ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני המפגש הראשון של הקורס\הסדרה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.

* כל האירועים פועלים על פי הנחיות משרד הבריאות בכפוף לתו הירוק.

קרי הכניסה תותר למחוסנים, מחלימים ובעלי בדיקה שלילית בהתאם להנחיות התו ובהצגת תעודה מזהה. *

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי תינק אנד דרינק דיפרנט (תובל רוזנווסר), ע.מ. 036256071 מרח' רמת ים 4, הרצליה
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של Think&Drink Different

 

תגובות