הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: בראש של טרנטינו – אלון גור אריה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 26/09/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

בראש של טרנטינו – אלון גור אריה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 26/09/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

58 ₪

רגיל

58 ₪

 
 

בראש של טרנטינו – אלון גור אריה

סיפורו של אחד הבמאים הגדולים בהסטוריה

 

הוא הבמאי תסריטאי שחקן (וכעת גם סופר), מהגדולים שידע עולם הבידור. סרטיו מלאים בציטוטים אבל הם מקוריים לחלוטין, הוא נחשב חדשני אבל מלא ברטרו, הוא הוליוודי אבל תל אביבי.

בערב יוצא דופן ננסה להכנס לתוך הראש של קוונטין טרנטינו, זה שעזב את בית הספר בגיל 16 ועבד בספריית וידאו עד שהצליח למכור את התסריט הראשון שלו "רוצחים מלידה" להוליווד. בערב שיהפוך במהרה לרכבת הרים של רפרנסים מכל סוג לעולם הקולנוע נספר על ההשפעות ליצירת "כלבי אשמורת", "ספרות זולה", "ממזרים חסרי כבוד", "קיל ביל" עד ליצירתו הקולנועית/ספרותית האחרונה "היו זמנים בהוליווד". 

מניין לקח את הריקוד של טרבולטה ואומה טורמן בספרות זולה? מהיכן המשפטים שסמואל אל ג'קסון מצטט מהתנ"ך (לא מהתנ"ך).

אלון גור אריה הוא עורך תוכן, במאי, תסריטאי ומפיק טלוויזיה וקולנוע. אלון מרצה לקולנוע במסגרות רבות, מקים "מועדון הסרט המופרע" בסינמטקים.

הערות

 

* החל מיום חמישי 29.7.21 יפעל לפי תו ירוק – ניתן להיכנס רק בעלי תעודת מתחסן או תעודת מחלים או מי שיש לו בדיקת קורונה שלילית תקפה 72 שעות לפני מועד האירוע

* שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

* כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

* כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

* לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

* מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

* חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

* שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

* המסעדה אינה כשרה.

* להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות