הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: Slippery Days במופע מחווה ל-BON JOVI

מקום: פאב הפרה, שבי ציון

מועד: 18/09/2021 שעה: 21:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

Slippery Days במופע מחווה ל-BON JOVI

פאב הפרה, שבי ציון 18/09/2021 בשעה 21:30

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

75 ₪

מחיר באתר החל מ-

65 ₪

 
 

אודות האירוע

 

Slippery Days במופע מחווה ל-BON JOVI

להקת Slippery Days היא להקת המחווה הישראלית לבון ג'ובי.
הלהקה הוקמה על ידי אולג זוסמן (בתפקיד הסולן ג'ון בון ג'ובי) וסער ניב (בתפקיד הגיטריסט ריצ'י סמבורה), אשר שיתפו פעולה קודם לכן בפרויקט מחווה, לקראת הופעתה של להקת בון ג'ובי ביולי 2019.


לאחר ההופעה של הלהקה האמיתית בפארק הירקון ועם סיומו של הפרויקט הזמני, החליטו אולג וסער להקים הרכב טריביוט מקומי לבון ג'ובי, כפי שקיים במדינות רבות. ההרכב קיבל את השם Slippery Days (שילוב שמותיהם של שניים מאלבומי המופת של הלהקה). בניית הלהקה התבצעה מאפס, החל מבחירה מוקפדת של חברי הרכב, אשר יהיו מחויבים ללמידת התפקידים והביצועים באופן נאמן ככל האפשר למקור, דרך רכישת כלי נגינה וציוד זהה לזה של הלהקה האמיתית, בניית חדר חזרות פרטי ועבודה מחדש על כל להיטיה הגדולים והאהובים של הלהקה.


מטרת העל של Slippery Days היא לשחזר את הסאונד החם והמחוספס של הלהקה האמיתית ולתת לקהל תחושה כאילו הוא חזר בזמן, היישר לסצנת הרוקנרול של ניו ג'רזי בשנות ה-80 או ה-90.
מופע ההשקה החשמלי תוכנן להתקיים במאי 2020 בוונדרבר חיפה, אך בשל מגפת הקורונה נדחה בשנה והתקיים ביוני 2021. המופע היה הצלחה אדירה – קונצרט רוק באורך מלא (למעלה משעתיים) והתגובות היו מעולות. אנשים אמרו שהם הרגישו כאילו הם חזו בהופעה של הלהקה האמיתית ועוד בימיה הגדולים!


בואו להתרגש עם להיטים כמו: Wanted Dead Or Alive, Livin' On A Prayer, Always, Bed Of Roses ועוד רבים אחרים, בערב מטריף חושים ונוסטלגי שיחזיר אתכם לימים בהם עדיין שמענו מוזיקה בדיסקים וראינו קליפים ב- 1VH ו-MTV.

הערות

 

* 20:00 פתיחת דלתות // 21:30 תחילת מופע

** הפאב פועל תחת הנחיות משרד הבריאות בכפוף להוראות התו הירוק. קרי הכניסה תותר למחוסנים, מחלימים ובעלי בדיקה שלילית בהתאם להנחיות התו.

לשאלות ובירורים: theparabar@gmail.com

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני המופע בכפוף ל5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי פאב הפרה, עוסק מורשה 033598129 משבי ציון 1111.
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של פאב הפרה

 

תגובות