הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: נעמה אהרונוביץ - מסיכון לסיכוי

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 05/10/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

נעמה אהרונוביץ - מסיכון לסיכוי

טוקהאוס, תל אביב-יפו 05/10/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

מחיר באתר החל מ-

43 ₪

 
 

אודות האירוע

 

נעמה אהרונוביץ - מסיכון לסיכוי

סיפור חייה של נעמה אהרונוביץ' – שגדלה כילדה עם לקויות למידה והיפראקטיביות, נפלטה מכל מערכת חינוכית אפשרית והצליחה בסופו של דבר להפוך לקרימינולוגית קלינית במסלול לדוקטורט. 

הרצאה הנוגעת בשינוי תדמית, בפיתוח תחושת מסוגלות עצמית של כל אחד ואחת. ההרצאה מזמנת תובנות מעניינות וזווית ראיה חדשה ושונה על עצמנו ועל ילדינו.

נעמה שגדלה עם חוסר הערכה ממסדית, היום קרימינולוגית וחוקרת את תחום הפרעת הקשב והריכוז. כיאה לעידן של אותנטיות נעמה מסתכלת לניסיון החיים שלה בלבן של העיניים ולא מפחדת מהחשיפה של חוסר השלמות שבה ובדברים שעברה. כי חוסר השלמות הוא זה שמאפשר לאנשים להוציא את הייחודיות שבהם.                                                                                               ההרצאה מלאת הומור ומראה בדרך מעשית את הדרכים להפוך חסרון ליתרון וכיצד למצות את היכולת האישית הטמונה בכל אחד מאתנו בהפיכת קושי להצלחה.

הרצאת חובה לכל הורה ומחנך!

נעמה אהרונוביץ אשת חינוך, קרימינולוגית ומתנדבת בעבודה עם נוער קצה, היא הזוכה בפרס הראשון בתחרות "מרצה השנה" שהתקיימה ביוני 2021.

נעמה מרצה 20 שנים בתחום הורות, חינוך ומשפחה, מנחה קבוצות במגזר העסקי והציבורי במגוון נושאים כמו דימוי והעצמה אישית, סדנאות לנטרול כעסים, מנהיגות וחשיבה יצירתית.

 

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק מעודכן בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית
• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות