אירוע: אני נושא עמי - יוני אילת וד"ר מימי חסקין

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 08/09/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

אני נושא עמי - יוני אילת וד"ר מימי חסקין

טוקהאוס, תל אביב-יפו 08/09/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

78 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

אודות האירוע

 

אני נושא עמי - יוני אילת וד"ר מימי חסקין

אני נושא עמי – ערב על שירתו ומשיריו של יעקב אורלנד.

עם ד"ר מימי חסקין והזמר יוני אילת

 

ד"ר מימי חסקין ויוני אילת מגישים:

אני נושא עמי – ערב על שירתו ומשיריו של יעקב אורלנד.

ליד הפסנתר: גלעד שפירא

בין השירים: שני שושנים, עץ הרימון, היו לילות, אני נושא עמי ועוד...

יעקב אוֹרְלַנְד (1914 - 2002) היה משורר, מתרגם, מחזאי ועורך ישראלי, חתן פרס ישראל לזמר עברי (1994) ופרס ביאליק לספרות יפה (1996). כונה "מאחרוני דור הנפילים של התרבות העברית". בימי היישוב ובשנות החמישים והשישים פרסם פזמונים שהפכו לפופולריים עד ימינו.

 

ד"ר מימי חסקין היא מרצה וחוקרת ספרות במכללת סמינר הקיבוצים. שימשה בעבר כראש החוג. מגישה ערבים ספרותיים במסגרות שונות ומדריכת טיולים ספרותיים, בעקבות יוצרים, יוצרות ויצירות.

יוני אילת הוא זמר, שחקן ובמאי. ערך וביים בתיאטרון יידישפיל שלוש הפקות מוזיקליות עם אנסמבל השחקנים הצעיר, שהוא עצמו היה חלק ממנו, כשחקן. בשנת 2010 יצא אלבומו "ציגיינער נשמה" (נשמה צוענית) – 11 גרסאות יידיש למנגינות צועניות.

הערות

 

* החל מיום חמישי 29.7.21 יפעל לפי תו ירוק – ניתן להיכנס רק בעלי תעודת מתחסן או תעודת מחלים או מי שיש לו בדיקת קורונה שלילית תקפה 72 שעות לפני מועד האירוע

* שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

* כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

* כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

* לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

* מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

* חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

* שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

* המסעדה אינה כשרה.

* להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות