הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: עודד בן יהודה - מיתוג הרוע

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 13/09/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

עודד בן יהודה - מיתוג הרוע

טוקהאוס, תל אביב-יפו 13/09/2021 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

עודד בן יהודה - מיתוג הרוע

איך בני אדם נרמלו את הרוע בהיסטוריה האנושית

 

ספר שמצאתי במקרה באמזון משנת 1936 של המפלגה הנאצית, כזה שמפרט שפה חזותית, סמלים, גופנים, צבעים, ועד פרטי לבוש ותכנון אורבני חזותי, גרם לי להבין, לא רק עד כמה המפלגה הנאצית היתה חדשנית, אלא שזה לא היה עוד ״ספר מותג״, אלא ספר שלימד על תפיסת עולם ואורח חיים כולל. מאז, נשאבתי למחקרים עמוקים על מיתוגים של ארגוני טרור נוספים, עניין אותי לגלות איך בני האדם נרמלו את הרוע.

בהרצאה החדשה הזו של עודד בן יהודה נעסוק במושג ״רוע״; מה מקורו, למה בני האדם יצרו אותו, ונתנו לו צורה ופנים, נדבר על מיתוג המפלגה הנאצית (הרבה לפני שהמושג ״מיתוג״ היה קיים) ונראה איך ארגון דאעש למד והפנים את שיעור ההיסטוריה הזה (לטובתו, אך גם לרעתו)

עודד בן יהודה  - מעצב גרפי עצמאי, ארט דירקטור, אסטרטג מיתוג, וחוקר מגמות עיצוביות תרבותיות. בן יהודה פעל כעיתונאי למעלה מעשור בynet, ובתחילת 2021 הצטרף למוסף ״גלריה יומי״ של עיתון ״הארץ״. כמעצב עצמאי עודד בן יהודה השתתף בתערוכות מקומיות ובינלאומיות, בין השאר הציג בשבוע העיצוב בירושלים 2019. בן יהודה, בעל תואר ראשון בתקשורת חזותית מבצלאל, ותואר שני בהצטיינות מ London College of Communication. בעשור האחרון משמש כמרצה באקדמיות לעיצוב הגדולות בישראל.

הערות

 

* החל מיום חמישי 29.7.21 יפעל לפי תו ירוק – ניתן להיכנס רק בעלי תעודת מתחסן או תעודת מחלים או מי שיש לו בדיקת קורונה שלילית תקפה 72 שעות לפני מועד האירוע

* שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

* כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

* כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

* לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

* מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

* חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

* שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

* המסעדה אינה כשרה.

* להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות