הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ענבל גזית דרך המלך

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 08/08/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ענבל גזית דרך המלך

טוקהאוס, תל אביב-יפו 08/08/2021 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ענבל גזית דרך המלך

ענבל גזית (עורכת דסק התרבות של גל"צ) על השירים שעשו דרכם ללב המיינסטרים הישראלי, מקום המדינה ועד היום.

סיפורם של השבטים והעדות בישראל, הוא סיפורה של המוזיקה הישראלית. הרבה לפני שהפוליטיקאים דיברו על קיפוח או הגמוניה, המוזיקה הפופולרית בישראל כבר השתנתה וידעה לספר סיפורים של כל אחד ואחת מאיתנו במילים, בלחן ובסגנון: מי יצר אותה? לאיזה קהל? מי היו הכוכבים והכוכבות פורצי הדרך של כל תקופה? מי הודרו? ומי כבשו מקום בלב המיינסטרים, והפכו נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית?

נתחיל בצ'יזבטרון, בשושנה דאמרי ויפה ירקוני. נמשיך לכוורת והצ'רצ'ילים, נעבור אצל אריק איינשטיין, שלום חנוך ושלמה ארצי, ולא נוותר על "צלילי העוד", זוהר ארגוב, אביהו מדינה שרית חדד ואייל גולן.

ישראל כך מתברר, היא מקרה מיוחד של מדינה צעירה, שהצליחה ליצור תרבות חדשה, למרות ואולי בגלל כל הקולות שהתקבצו בה. את חלקם, נשמע במהלך ההרצאה המלווה קטעי מוזיקה וארכיון מכל התקופות.

גזית היא עיתונאית, עורכת, כתבת ומגישת רדיו ישראלית .היא עורכת דסק התרבות של גלי צה"ל ומגישת התכניות "נפלא פה" יחד עם שי פירון, "גילוי דעת" עם איתי הרמן (הצ'ייסר"), "סטטוס קוו", ו"בילוי היום" וכמובן עורכת התכנית "בטלים בשישי עם אודיה קורן ונתן דטנר". בין היתר ענבל מלמדת ומרצה במכללת ספיר סטודנטים לתקשורת.

מהבית המוסיקלי בו גדלה ועד היום, מחוברת גזית לשורשי התרבות הישראלית, מייצרת דור חדש של אנשי ונשות תרבות מידי יום בגלי צה"ל, ומשפיעה על פס הקול הישראלי 365 ימים בשנה.

"החזון שלי הוא לייצר שיח של תרבות נגישה, חווייתית, מעוררת השראה, ותחושת שייכות אצל כל אחת ואחד מאזרחי ישראל".

הערות

 

* החל מיום חמישי 29.7.21 יפעל לפי תו ירוק – ניתן להיכנס רק בעלי תעודת מתחסן או תעודת מחלים או מי שיש לו בדיקת קורונה שלילית תקפה 72 שעות לפני מועד האירוע

* שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

* כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

* כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

* לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

* מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

* חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

* שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

* המסעדה אינה כשרה.

* להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות