הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: "שומרי המלכה" – במופע מחווה ייחודי, סוחף ואנרגטי לאגדת הרוק Queen

מקום: הוואנה מיוזיק קלאב, יגאל אלון 126, תל אביב-יפו

מועד: 09/07/2021 שעה: 22:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

"שומרי המלכה" – במופע מחווה ייחודי, סוחף ואנרגטי לאגדת הרוק Queen

הוואנה מיוזיק קלאב, יגאל אלון 126, תל אביב-יפו 09/07/2021 בשעה 22:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

"שומרי המלכה" – במופע מחווה ייחודי, סוחף ואנרגטי לאגדת הרוק Queen

להקת קווין נחשבת לאחת הלהקות האיכותיות, המיוחדות והאהובות בכל הזמנים, אך באותה נשימה גם לאחת הלהקות הקשות לביצוע, עקב מורכבות יצירותיה , ההרמוניות הקוליות העשירות והייחודיות שלה ובמיוחד עקב הקושי להגיע ליכולותיו הווקאליות של פרדי, שהיה עמוד התווך שלה, כי קווין ללא פרדי היא לא קווין!

 

להקת "שומרי המלכה" גאה להציג מופע איכותי, סוחף ואנרגטי, העומד בכל הדרישות הגבוהות האלו ואשר מתאפיין בנאמנות הקרובה ביותר האפשרית, לגרסאות המוכרות והאהובות, של כל הקלאסיקות של הלהקה, שגרמו לכולנו להתאהב.

 

מה שמייחד את "שומרי המלכה" משאר להקות המחווה לקווין הקיימות בארץ, היא היכולת של סולנה - דודו מנחם, להיכנס לנעליו הענקיות של פרדי ולבצע את השירה האדירה שלו, הן בסולמות המקוריים והן בכל האיכויות הווקאליות המפורסמות של פרדי, הנדרשות בז'אנר זה. דבר נוסף המייחד את "שומרי המלכה", היא היכולת שלה בהופעות, להפיק את כל הקולות המורכבים, שכל כך מאפיינים את להקת קווין, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וכמובן באמצעות דודו והנגנים המצויינים שלה: אמיר שחר - הגיטריסט, אבינועם קונייבסקי - המתופף, עמית ויקנודל - הבסיסט, שקד שחר – הקלידן.
"שומרי המלכה", גם בניגוד ללהקות מחווה אחרות, מתמקדת ומתמחה אך ורק בז'אנר של קווין וכל חבריה הינם מעריצים אובססיבים של הלהקה ואת התוצאות של העמל הקשה של חברי "שומרי המלכה", במשך כ-5 שנים של אימונים, ניתן לשמוע באיכות הגבוהה של מופעיה, המעניקים לקהל את הכיף, ההנאה, והחוויה המקסימלית, המלווה בתחושה של מופע קווין אמיתי ועם פרדי, כמו בימים הטובים!

 

המופע מכיל את כל הקלאסיקות המוכרות של קווין:
Bohemian Rhapsody, Somebody To Love, Don't Stop Me Now, Bicycle, Love Of My Life, We Are The Champions, Another One Bites The Dust, I want To Break Free, Good Old Fashioned Lover Boy, Play The Game, Hammer to Fall, I want It All

ועוד רבים אחרים.

 

בקרו באתר: https://queenguards.com/about/

פייסבוק: https://bit.ly/3uOvkUP

 

הערות

 

* 20:30 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע

* ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות ממועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של הוואנה קלאב

 

תגובות