הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: וייב איש

מקום: וונדרבר, חיפה

מועד: 17/06/2021 שעה: 21:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

וייב איש

וונדרבר, חיפה 17/06/2021 בשעה 21:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

וייב איש

וייב איש - מופע השקה ל״עלייה״

 

וייב איש (אור שושנה) בחר להקדיש את אלבום הבכורה שלו ״העלייה״ לרחוב העלייה ולדרום תל אביב. הראפר בילה את רוב חייו באזורים הפחות יפים של העיר, ובסביבה הלא פשוטה הזו, ההיפ הופ היווה מפלט.

 

הוא התחיל לעסוק בגרפיטי מגיל צעיר (כחלק מצוות 035 הידוע לשמצה), והתאהב בהיפ הופ המחתרתי של הרכבים כמו הוו טאנג קלאן, מוב דיפ וביגי. הצעדים הראשונים שלו כראפר היו עם ההרכב ״תלא מובב״ שהקים יחד עם שותפו לצוות קיד קופר. ב-2017 הוציאו השניים אלבום שהרעיד את הסצנה המקומית בסאונד הלא מתפשר שלו. האלבום יצא והכה גלים, אבל אחרי שנה של פעילות הצמד החליט לסיים את דרכו המשותפת, מה שהשאיר את הקהל החדש והרעב שלהם בציפייה דרוכה.

 

וייב איש יצא לדרכו העצמאית והצטרף לשיגולה רקורדס, לייבל ההיפ הופ שהוקם ע״י כהן@מושון ודי ג׳יי מש. אלבום הבכורה שלו כאמן סולו ״העלייה״ יצא רגע לפני הקורונה ובמהרה נחשב לאחד האלבומים הבולטים בז׳אנר ב-2020 וזכה לסיקור עיתונאי והסינגל ״ג׳ולי״ מתוכו אף נכנס לפלייליסט של גלגלצ. בקרב קהילת ההיפ הופ המקומית, וייב איש קנה את מקומו בתור פריצת השנה, וראפר שמיועד לרשת את מקומם של גדולים כמו פלד ורביד פלוטניק.

 

כיום וייב איש נחשב לאחד הראפרים המבטיחים בארץ ובאלבום החדש שלו הוא מקיים את ההבטחה, ומעורר ציפייה לצעד הבא בדרך שהולכת להיות ארוכה.

להאזנה לאלבום: https://click.helicon.co.il/vibeish

 

הערות

 

* 20:30 פתיחת דלתות // 21:30 תחילת מופע

* ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות ממועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של וונדרבר

 

תגובות