הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: עדי-קשת כהן במופע השקה חגיגי לצאת אלבום הבכורה ״Battleships".

מקום: מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו

מועד: 14/07/2021 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה

עדי-קשת כהן במופע השקה חגיגי לצאת אלבום הבכורה ״Battleships".

מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו 14/07/2021 בשעה 20:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

עדי-קשת כהן במופע השקה חגיגי לצאת אלבום הבכורה ״Battleships".

״Battleships", אלבום הבכורה של עדי-קשת כהן - זמרת, פסנתרנית ויוצרת ארט-פופ מהקולות העולים והמבטיחים של התקופה האחרונה, יצא בינואר האחרון, לאחר שיתופי פעולה עם מוזיקאי צמרת מקומיים כמו תמיר מוסקט, הקולקטיב, אלון לוטרינגר, Totemo ועוד, ועם המפיק האמריקאי זוכה הגראמי ג׳ון קונגלטון (St. Vincent, Angel Olsen) 
האלבום זכה לשבחים ותשומת לב מתקשורת ומקהל בארץ ובחו״ל, וסינגלים מתוכו נכנסו לפלייליסט הרדיו המוערך RBB Radieins בגרמניה, ולבחירות העורכים של כאן 88.ה-DNA של האלבום מבוסס על מופע לייב שלה עם המתופף/מפיק יואב ארבל (אסף אבידן, ג'יין בורדו, הקולקטיב), שכלל במקור רק פסנתר, תופים וקולות. בהפקה מוזיקלית משותפת, השניים הוסיפו שכבות של עיבודים תזמורתיים, סינת׳ים וסימפולים, וזיקקו השפעות אולד-סקול ואסתטיקה של שנות ה50 וה60 לצד רוח של אמני אלטרנטיב מודרניים יותר כמו פיונה אפל, רג׳ינה ספקטור, רדיוהד ובון איבר.


לערב חד-פעמי ומיוחד לכבוד האלבום שיצא, יצטרפו אל הלהקה גם רביעיית כלי קשת, ותתארח אחת היוצרות הבולטות והמוערכות במוזיקה הישראלית - דניאלה ספקטור.

---
״אלבום פשוט משגע. עדין וגם עוצמתי, גם נורא נוגע ללב וגם נורא שובר לב״ (נועה ארגוב, גלגלצ)- ״מוזיקאית מהסוג ששם את הלב על השולחן בלי הקדמות לא נחוצות. היא הולכת בדרכן של גיבורות מוזיקליות כמו פיונה אפל וביורק בעודה מתעטפת בהשראות מגוונות, יפהפיות ועל־זמניות, מה שהופך את אלבום הבכורה שלה לקלאסיקה מיידית״ (רדיו הקצה)


- ״כל מילה או סופרלטיב שאשתמש בו לא יהיו מדויקים מספיק ולא יקלעו לעוצמות ולכישרון המתפוצץ שיש באלבום הבכורה הזה״ (נטע עמית, פוליטקלי קוראת)

- "יש אלבומי בכורה מהוססים ובוסריים, ויש כאלו שמלאים ברעיונות, גדושים בטקסטורות, שמורגש בהם שחיכו זמן רב כדי לצאת החוצה... למרות שנראה לעתים שעולם הסינגר-סונגרייטרז המקומי רווי, לכהן קול אחר וברור, והיא יוצרת לעצמה מקום ייחודי" (ניצן פינקו)

 

* הכניסה למרכז ענב מגיל שנתיים ומעלה

* כל גיל חייב בכרטיס

* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים
* מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי מרכז ענב לתרבות, עריית תל אביב יפו, ח.פ. 50025006 מרח' אבן גבירול 71, תל אביב יפו.
* חברת GOSHOW מהווה פלטפורמה למכירת מוצר זה בלבד ואינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של מרכז ענב

 

תגובות