הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: עדי אולמנסקי – מופע "2 בלילה"

מקום: מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו

מועד: 20/03/2021 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה

עדי אולמנסקי – מופע "2 בלילה"

מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו 20/03/2021 בשעה 20:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

עדי אולמנסקי – מופע "2 בלילה"

אנחנו נרגשים להשיק את מופע ההשקה של עדי אולמנסקי – 2 בלילה!

רגע לפני סוף שנת 2020 הוציאה עדי אולמנסקי את אלבום הבכורה של בעברית – '2 בלילה' שזוכה להצלחה גדולה, עם יותר ממיליון האזנות בשירותי הסטרימינג, 2 שירים שמככבים בפליילסט גלגל"צ וביקורות נלהבות.

גם המופע, כמו האלבום, הוא מופע קונספט לכל אותם אנשים שלא ממש נרדמים בלילה, צוללים למחשבות, חששות, ומתמודדים עם הרגעים השמחים והנמוכים שיש לחיים להציע. במופע החדש שעדי הפיקה לצד ערן גולדברג, עדי סוללת את הקשר עם הקהל דרך השירים, הסיפורים והמקצבים המשתנים במופע, שכולו עשוי מביטים שמנים, עם נגני לייב מטורפים והרבה וייב של עדי.

עדי כותבת על המופע:

"2 בלילה הוא מופע מיוחד, אולי החשוף והמרגש ביותר שהפקתי עד היום, שבלי הרבה מאמץ, רוצה לגעת ולקשר בין הקהל ובין האלבום בצורה הכי נקייה, כיפית, מקפיצה, ומרגשת שיש. <3 "

* המופעים במרכז ענב מתקיימים על פי התו הירוק. כניסה למופעים תתאפשר בשלב זה על פי ההנחיות מתחסנים ומחלימים, בהצגת התו הירוק ותעודה מזהה בלבד.
* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים
* מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי מרכז ענב לתרבות, עריית תל אביב יפו, ח.פ. 50025006 מרח' אבן גבירול 71, תל אביב יפו.
* חברת GOSHOW מהווה פלטפורמה למכירת מוצר זה בלבד ואינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של מרכז ענב

 

תגובות