הופעות

 

נמצאו 20 הופעות

  • תזמורת הבארוק ירושלים: מלחמתו של דוד ונצחונו

    תזמורת הבארוק ירושלים - עונת המנויים 2018-2019 קונצרט חגיגי לרגל חגיגות ה-30 של תזמורת הבארוק ירושלים דוד שמר, מנצח הדס פארן – דוד (סופרן); עדיה פלד – יונתן (סופרן); אביטל דרי – שאול (אלט); דורון פלורנטין- מספר (טנור); יאיר פולישוק – גולית (בס)מקהלת עדי- בניצוחו של עודד שומרוני.   קונצרט חגיגי במיוחד...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום ראשון 23.06.2019 בשעה 20:00

     
     
  • תזמורת הבארוק ירושלים: מלחמתו של דוד ונצחונו

    תזמורת הבארוק ירושלים - עונת המנויים 2018-2019 קונצרט חגיגי לרגל חגיגות ה-30 של תזמורת הבארוק ירושלים דוד שמר, מנצח הדס פארן – דוד (סופרן); עדיה פלד – יונתן (סופרן); אביטל דרי – שאול (אלט); דורון פלורנטין- מספר (טנור); יאיר פולישוק – גולית (בס)מקהלת עדי- בניצוחו של עודד שומרוני.   קונצרט חגיגי במיוחד...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שני 24.06.2019 בשעה 20:00

     
     
  • רסיטל לעוגב עם רומן קרסנובסקי (ישראל)

    רסיטל לעוגב סולו עם נגן העוגב הישראלי המפורסם רומן קרסנובסקי.

     

    כנסיית הדורמיציון, ירושלים יום שבת 13.07.2019 בשעה 11:00

     
     
  • כחיצים ביד הגיבור - פסטיבל פנטזיה קולית

    נריוס מסביצ'יוס, בס נעם  שוס, כינור אורית מסר יעקבי, צ'לו אביעד שטיר, צ'מבלו   יצירות קוליות וכליות מן הבארוק המרכז-אירופי

     

    אולם ההרצאות ימקא, ירושלים יום חמישי 25.07.2019 בשעה 18:00

     
     
  • הרקוויאם הגרמני של שיץ - פסטיבל פנטזיה קולית

    מקהלת קולגיום קורו מוזיצ'י ריגה. מנצח: מריס קופצ'ס   היינריך שיץ – מוסיקת אבל אופוס 7 רי"ש 279-281 ויצירות נוספות

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום חמישי 25.07.2019 בשעה 19:45

     
     
  • אסתר - פסטיבל פנטזיה קולית

    ג. פ. הנדל האורטוריה "אסתר"   תזמורת הבארוק ירושלים דוד שמר, מנצח סולנים:מונטה מרטינסונה, סופרן (אסתר); טרזה גרטרה, סופרן (האישה הישראלית); סניאדזה קנפה, אלט  (מרדכי); אנסיס בטינש, טנור (אחשוורוש) נריוס מסביצ'יוס, בס (המן) מקהלת קולגיום קורו מוזיצ'י ריגה. מנצח המקהלה: מריס קופצ'ס   בכורה ישראלית לעיבוד חדש מאת שליו עד-אל...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שישי 26.07.2019 בשעה 13:00

     
     
  • כיתת אמן - פסטיבל פנטזיה קולית

    קורינה מרטי תעביר כיתות אמן לנגנים ולזמרים

     

    אולם ההרצאות ימקא, ירושלים יום שבת 27.07.2019 בשעה 13:00

     
     
  • אסתר - פסטיבל פנטזיה קולית

    ג. פ. הנדל האורטוריה "אסתר"   תזמורת הבארוק ירושלים דוד שמר, מנצח סולנים:מונטה מרטינסונה, סופרן (אסתר); טרזה גרטרה, סופרן (האישה הישראלית); סניאדזה קנפה, אלט  (מרדכי); אנסיס בטינש, טנור (אחשוורוש) נריוס מסביצ'יוס, בס (המן) מקהלת קולגיום קורו מוזיצ'י ריגה. מנצח המקהלה: מריס קופצ'ס   בכורה ישראלית לעיבוד חדש מאת שליו עד-אל...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום שבת 27.07.2019 בשעה 21:00

     
     
  • הברנדנבורגים של באך

    לינה טור-בונט, כנרת ומנצחת (ספרד) דני אספזה, צ'מבלו (ספרד) סולנים מתזמורת הבארוק ירושלים   מבחר הקונצ'רטי הברנדנבורגיים (מס' 3, 4 ו-5) מאת באך וכן קונצ'רטו גרוסו מאת המדל, בניצוחה ובנגינתה של הכנרת הוירטואוזית  לינה טור בונט, יחד עם הנגן הצ'מבלו דני אספזה, שניהםמספרד, ונגני תזמורת הבארוק ירושלים

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום ראשון 03.11.2019 בשעה 20:00

     
     
  • הברנדנבורגים של באך

    לינה טור-בונט, כנרת ומנצחת (ספרד) דני אספזה, צ'מבלו (ספרד) סולנים מתזמורת הבארוק ירושלים   מבחר הקונצ'רטי הברנדנבורגיים (מס' 3, 4 ו-5) מאת באך וכן קונצ'רטו גרוסו מאת המדל, בניצוחה ובנגינתה של הכנרת הוירטואוזית  לינה טור בונט, יחד עם הנגן הצ'מבלו דני אספזה, שניהםמספרד, ונגני תזמורת הבארוק ירושלים

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום שני 04.11.2019 בשעה 20:00

     
     
  • שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה

    אופרה בבימוי מלאמאת פרנצ'סקה קצ'יני   דוד שמר, מנצח סולנים מ"מיתר אופרה סטודיו" שירית לי וייס, במאית   האופרה הראשונה בהיסטוריה שנכתבה בידי אישה: יצירה בימתית מרהיבה מאת פרנצ'סקה קצ'יני, בתו (ותלמידתו) של ג'וליו קצ'יני רומאנו, חבר קמראטה פלורנטינה ומי שנחשב לאחד האבות המייסדים של סגנון הבארוק במוסיקה. בהשתתפות סולנים...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום ראשון 22.12.2019 בשעה 20:00

     
     
  • שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה

    אופרה בבימוי מלאמאת פרנצ'סקה קצ'יני   דוד שמר, מנצח סולנים מ"מיתר אופרה סטודיו" שירית לי וייס, במאית   האופרה הראשונה בהיסטוריה שנכתבה בידי אישה: יצירה בימתית מרהיבה מאת פרנצ'סקה קצ'יני, בתו (ותלמידתו) של ג'וליו קצ'יני רומאנו, חבר קמראטה פלורנטינה ומי שנחשב לאחד האבות המייסדים של סגנון הבארוק במוסיקה. בהשתתפות סולנים...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שני 23.12.2019 בשעה 20:00

     
     
  • רמברנדט ויהודי אמסטרדם אלון שריאל, מנצח וסולן בלאוטה

    הצייר ההולנדי הגדול רמברנדט ון ריין שהשנה אנו מציינים 350 שנה למותו, חי רוב חייו בקרב הקהילה היהודית של אמסטרדם. מוטיבים תנ"כיים נפוצים מאד ביצירותיו, וברבים מהציורים הללו, כמו גם באחרים, מופיעות דמויות בעלות תווי פנים שמיים מובהקים - כנראה שבני הקהילה שימשו להן למודל. בקונצרט זה נבצע יצירות נדירות...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום ראשון 19.01.2020 בשעה 20:00

     
     
  • רמברנדט ויהודי אמסטרדם אלון שריאל, מנצח וסולן בלאוטה

    הצייר ההולנדי הגדול רמברנדט ון ריין שהשנה אנו מציינים 350 שנה למותו, חי רוב חייו בקרב הקהילה היהודית של אמסטרדם. מוטיבים תנ"כיים נפוצים מאד ביצירותיו, וברבים מהציורים הללו, כמו גם באחרים, מופיעות דמויות בעלות תווי פנים שמיים מובהקים - כנראה שבני הקהילה שימשו להן למודל. בקונצרט זה נבצע יצירות נדירות...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שלישי 21.01.2020 בשעה 20:00

     
     
  • נביאים, כתובים

    עילם רותם, מנצח אנסמבל נביאי הקווינטה ההרכב הקולי הנהדר "נביאי הקווינטה" עם מנהלו המוסיקלי – שהוא אף מלחין הבית של התזמורת – עילם רותם חוזרים אלינו, והפעם עם שתי יצירות חדשות של רותם: תהילים א' וקינת דוד מספר שמואל א'. לצד אלה יבצעו הנביאים, יחד עם נגני תזמורת הבארוק ירושלים,...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום ראשון 23.02.2020 בשעה 20:00

     
     
  • נביאים, כתובים

    עילם רותם, מנצח אנסמבל נביאי הקווינטה ההרכב הקולי הנהדר "נביאי הקווינטה" עם מנהלו המוסיקלי – שהוא אף מלחין הבית של התזמורת – עילם רותם חוזרים אלינו, והפעם עם שתי יצירות חדשות של רותם: תהילים א' וקינת דוד מספר שמואל א'. לצד אלה יבצעו הנביאים, יחד עם נגני תזמורת הבארוק ירושלים,...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שני 24.02.2020 בשעה 20:00

     
     
  • ציר מונטריאול ירושלים

    דוד שמר, מתיאס מאוטה, מנצחים אנסמבל קפריס (מונטריאול) קונצרט מיוחד שבו ישתפו פעולה נגני תזמורת הבארוק ירושלים עם נגני “אנסמבל קפריס" המהולל מקנדה, שעליו כתב המבקר של ניו יורק טיימס: "זהו אנסמבל שמזמין את המאזינים לשמוע את העולם מחדש". שני הגופים יבצעו יחדיו יצירות מאת שרפנטיה, ראמו וטלמן. שיתוף הפעולה...

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שלישי 19.05.2020 בשעה 20:00

     
     
  • ציר מונטריאול ירושלים

    דוד שמר, מתיאס מאוטה, מנצחים אנסמבל קפריס (מונטריאול) קונצרט מיוחד שבו ישתפו פעולה נגני תזמורת הבארוק ירושלים עם נגני “אנסמבל קפריס" המהולל מקנדה, שעליו כתב המבקר של ניו יורק טיימס: "זהו אנסמבל שמזמין את המאזינים לשמוע את העולם מחדש". שני הגופים יבצעו יחדיו יצירות מאת שרפנטיה, ראמו וטלמן. שיתוף הפעולה...

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום רביעי 20.05.2020 בשעה 20:00

     
     
  • הפסיון מאת הנדל

    יוהנס פסיון מאת הנדל - אחת היצירות הנפלאות, המפתיעותוהלא מוכרות שחיבר הנדל הצעיר (בן 19 בלבד) והנועז ואחת הבודדות שכתב לטקסט לשפת אימו  -גרמנית.  

     

    אולם ימקא הבינלאומית, ירושלים יום ראשון 05.07.2020 בשעה 20:00

     
     
  • הפסיון מאת הנדל

    יוהנס פסיון מאת הנדל - אחת היצירות הנפלאות, המפתיעותוהלא מוכרות שחיבר הנדל הצעיר (בן 19 בלבד) והנועז ואחת הבודדות שכתב לטקסט לשפת אימו  -גרמנית.  

     

    היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן אולם צוקר, תל אביב-יפו יום שני 06.07.2020 בשעה 20:00